Gezocht: het beste idee van de regio
SCHAGEN – Onder de noemer ‘Rake Draken’ is Pand Raak op zoek naar mensen met een goed idee.
Een idee dat in de markt gezet kan worden. Een idee dat alleen nog een netwerk, de nodige ervaring of een startkapitaal mist.
“Die mensen worden uitgenodigd om dat idee te komen pitchen aan een groep van 7 ondernemers,” aldus bedenker Lonneke Deutekom van Pand Raak.
“Om zo kans te maken op toegang tot een uitgebreid netwerk, een werkplek bij Pand Raak, een training op het gebied van branding, coaching van een aantal draken én een mooi startkapitaal van € 3.500,-.”
Iedereen met een goed, of liever, briljant idee kan een beknopte beschrijving hiervan voor 25 september aanstaande mailen naar info@pand-raak.nl. Binnen een week volgt er bericht of het idee door is naar ronde 2.
Wat volgt bij ronde 2 is een uitnodiging om een middag bij Pand Raak een presentatietraining te volgen en hulp bij het voorbereiden van de pitch die op maandag 12 november 2018 in Pand Raak gegeven zal worden.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal