Gestolen Canta van de ‘Swaeneboet’ gevonden

SINT MAARTENSVLOTBRUG – Eerder deze week meldden wij dat de canta van ‘Boutique Bed & Breakfast De Swaeneboet’ was gestolen.   

Afgelopen dinsdag zag een getuige vanaf een bunker in Sint Maartenszee een grijze Canta komen aanrijden.

Toen de getuige in de bunker keek, zag hij een pot grijze verf en ging er een lampje bij hem branden. De getuige heeft toen de politie gebeld. In de bunker stond ook nog een gestripte scooter die op 9 oktober in Den Helder was gestolen.

In de Julianastraat in ‘t Zand kon de politie Schagen de canta staande houden en de twee inzittenden aanhouden. De bestuurder bleek ook nog onder invloed van amfetamine te zijn. 

(Foto’s: Politie Schagen)

Zie ook: [url|https://www.noordkopcentraal.nl/nw-28464-7-3814601/nieuws/45_km_auto_van_de_swaeneboet_gestolen.html?page=1|45 km auto van De Swaeneboet gestolen|ext]

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):