Geslaagd Rondje Piano

Schagen – Het bestuur kan terugkijken op een bijzonder mooie 11e editie van Rondje Piano Schagen.

De opening, die werd gepresenteerd door Ïneke Reisiger en Nicolette Cenin, vond plaats in de Muziektuin met een aantal optredens. Ellyne Wieringa beet op de vleugel de spits af met een mooi werk van Beethoven en Stef & Co namen het over met een van hun prachtige nummers.

Daarna brachten dochter en moeder Anna van Ursem en Irma van Zelm en mooi nummer en tenslotte nam Otto Ede Poel plaatst achter de vleugel om Sevilla te spelen waarop Joyce Roestenburg een prachtige flamenco danste.

Ook wethouder Joke Kruit kwam naar de Muziektuin. Zij zei dat muziek alles overstijgt en mensen met elkaar verbindt en hoopte dat iedereen ervan zou genieten.

Daarna konden de bezoekers nog op 21 locaties terecht, waar verschillende genres muziek werden gespeeld.

Overal in het centrum trokken mensen aan elkaar voorbij naar een nieuwe locatie en wisselden hun bevindingen uit.

Op verschillende plekken werden de bezoekers voorzien van heerlijke hapjes en een drankje zoals bij Klokkenmaker Henk Houkes en goudsmid Kitty de Graaf waar ruim 500 hapjes over de toonbank gingen.

Om 17.00 uur klonken de laatste klanken van ‘Rien va plus’ in Slot Schagen en daarmee kwam een eind aan de bijzonder mooie, muzikale middag.

Een fotoreportage is te zien in ons foto[url|https://www.schagenfm.nl/ph-28464-3-36966/foto/rondje_piano_schagen_2018.html?|album|int] en een [url|https://www.youtube.com/watch?v=2wVVn6XkRxs|video|int] is maandag te zien op Schagen TV.

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):