Geen Schager Dictee

Er komt dit jaar geen Schager Dictee. De organisatie, die in handen was van De Luxe Boekencafé en Schagen FM, heeft na ruim 15 jaar besloten te stoppen met het jaarlijkse evenement.

Lang was het Schager Dictee het enige regionale dictee in de omgeving. Het idee was afkomstig van Jack Groenveld en Marijke Hendriks. De eerste jaren werd het dictee gepresenteerd door makelaar Joop Schouten. Later nam Lied van der Lubbe de presentatie over.

In alle edities waren Marga de Groen en Pieter Visser de juryleden. Het dictee werd geschreven door onder andere Jack Groenveld, Sjaak Euser en Marc Moussault.

De afgelopen jaren werden meerdere regionale dictees georganiseerd, onder andere door het Noordhollands Dagblad en in Niedorp. `Wij zijn daarom niet meer uniek en gaan ons weer richten op andere, nieuwe zaken`, meldt de programmaleiding van Schagen FM.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):