Fred heeft toch kaartjes voor finale ESF

SCHAGEN – Het is Fred Helmstrijd uit Schagen gelukt. Hij is op 11 mei bij de finale van het Eurovisie Songfestival. 

Fred is een grote songfestivalfan. Sinds 2010 is hij bij elke editie live aanwezig. Ook dit jaar wilde hij kaarten kopen, maar alles was uitverkocht.

Via Noordkop Centraal deed Fred in februari een oproep voor kaarten. Die oproep werd ook opgepakt door andere media.

Eind februari kreeg hij goed nieuws. Hij kon kaarten bemachtigen voor de 1e en 2e halve finale. Voor de finale lukte dat nog niet.

Deze week kreeg Fred bericht van zijn Facebookvriend Fred Hietbrink dat er toch kaarten voor de finale waren geregeld. “Ik ben super blij ermee! Kan wel dansen!”, reageerde Fred enthousiast.

Het songfestival wordt dit jaar gehouden in het Zweedse Malmö. Joost Klein vertegenwoordigt Nederland met zijn Europapa.

Zie ook: “Nu alleen nog kaartjes voor de finale”.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):