Feest in het Makado Centrum
Het Makado Centrum in Schagen bestaat in juni 35 jaar. Om het jubileum te vieren wordt van maandag 8 tot zaterdagf 13 juni een feestweek met tal van activiteiten gehouden.
Er is een tekenwedstrijd waarmee kaartjes voor de Holle Bolle Boom en het Van Blanckendaell Dierenpark zijn te winnen. Ook is er een prijzenfestival waarvoor dagelijks om 15.50 uur de winnaars bekend worden gemaakt. Veel winkels hebben speciale jubileumaanbiedingen.
Elke dag trekken muziekgezelschappen door het winkelcentrum. Woensdag om 14.00 uur start een optreden van de Junior Pops. Om 15.00 uur kunnen de kinderen op de foto met Pa-Radijs, de koning van de Holle Bolle Boom. Om 16.30 uur start een optreden van Whatever, bekend van X-Factor.
Donderdag is er een mysterie guest in het winkelcentrum. Vrijdagmiddag vanaf 12.00 uur treden de Till Midnight Dancers op.
Vrijdag vanaf 16.00 uur is het Makado in Braziliaanse sferen met de Tropical Music Stars.
Zaterdag 13 juni, de slotdag van de feestweek, treedt tussen 12.00 en 16.00 uur een look-a-like van André van Duin op. Ook is er die dag een parade met stripfiguren.
Meer informatie over de festiviteiten in het Makado Centrum is te vinden op www.makadoschagen.nl
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal