Dirkshorn trainingscomplex WK Vrouwen 2027
DIRKSHORN – De FIFA en KNVB hebben een overeenkomst getekend dat áls het WK Vrouwen in 2027 door Nederland wordt georganiseerd, de voetbalvereniging van Dirkshorn als trainingsbasis wordt gebruikt.
Voorzitter Henk Rijs kreeg eerder dit jaar een opvallend telefoontje. De KNVB had gehoord dat de organisatie rondom oefenwedstrijden van AZ in Dirkshorn altijd dik voor elkaar is. Een delegatie van de bond wilde graag eens langskomen om een kijkje te nemen. Niet veel later is er, mede door snel handelen van de gemeente Schagen, schot in de zaak gekomen.
“Een groot compliment voor onze grasmeesters, maar natuurlijk ook alle andere vrijwilligers die jaarlijks bij de komst van AZ in Dirkshorn betrokken zijn”, zegt een trotse Henk Rijs.
(Foto: Job Nieuman)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal