DierenOpvang zoekt hulp
Het DierenOpvangCentrum Schagen aan de Ambachtsdijk in Tuitjenhorn is op zoek naar extra vrijwilligers.
Het asiel vangt jaarlijks ruim zeshonderd dieren op, met name katten, honden, konijnen en knaagdieren. Het gaat hierbij vooral om gedumpte dieren. Voor al deze ‘tijdelijke gasten’ wordt na de nodige opvang en verzorging een nieuw huis gezocht. Zonder de inzet van vrijwilligers zou dit niet mogelijk zijn.
Het voorjaar komt er weer aan en daarmee een erg drukke periode in het asiel. Voor enkele dagdelen, door de week en in het weekend, zoekt het asiel vrijwilligers.
Mensen die hart voor dieren hebben, ouder zijn dan zestien jaar en een of twee dagdelen per week willen komen helpen, kunnen bellen met 0224 – 55 18 18.
Op de website www.dierenasiel-schagen.nl is meer te lezen over het vrijwilligerswerk.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal