Deur open voor hoogbouw in Schagen

De politiek in Schagen heeft maandagavond de deuren opengezet voor hoogbouw in Schagen. Een meerderheid van PvdA, VVD en Duurzaam Schagen is maandagavond akkoord gegaan met 6 bouwlagen op het terrein van de bibliotheek. Ook het plan Van der Voort voor het Westerpark krijgt de steun van een meerderheid van de politiek.

Architect Rens Bakker liet met tekeningen zien dat het fraaier is om een speels gebouw met een variatie aan bouwlagen neer te zetten.

Het bouwplan op de hoek A. Mauvestraat / Sportlaan krijgt verschillende hoogten. Langs de A. Mauvestraat zou een groot deel uit 3 lagen kunnen bestaan. Langs de Sportlaan worden dat 4 lagen. Op de hoek van de twee straten zou een woontoren van 6 lagen kunnen komen. In het complex komen woningen en ruimten voor De Groene Schakel en de Ouderenbonden.

De SP blijft als enige fractie tegen hoger bouwen dan 4 lagen. Het CDA wil niet verder gaan dan 5 bouwlagen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):