De Kop Werkt krijgt geld niet uitgegeven
SCHAGEN – De Kop Werkt krijgt de subsidies van de Noordkop Gemeenten en de provincie niet snel besteed.
De subsidies komen neer op een bedrag van ca. 21 miljoen euro. Hiervan is slechts 11,5 miljoen uitgegeven. Dit betekent dat de helft nog uitgegeven moet worden.
Voor de bestuursopdracht havens in Den Helder is een bedrag van 3,8 miljoen euro niet besteed. Voor verbetering van de bereikbaarheid staat 6,6 miljoen euro geparkeerd.
Voor het vaarroutenetwerk dat er moet komen tussen Amstelmeer en IJsselmeer is 1,2 miljoen euro niet besteed en voor het levensloopbestendig en verduurzamen van de bestaande woningvoorraad ligt € 800.000,- op de plank, maar een project om dit geld uit te geven is er niet.
In oktober dit jaar wordt een definitieve beslissing genomen over de niet uitgegeven budgetten.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal