De ergernis van Kees Takken
SCHAGEN – “Ik zie paaltjes. Overal paaltjes om mij heen” verzucht Kees Takken in de eerste aflevering van het Schagen TV programma ‘Mens erger je niet!’.
Kees lucht zijn hart over de veelvoud van paaltjes in allerlei maten en vormen in Schagen. Hij schrijft de overlast toe aan een overijverige ambtenaar.
De paaltjesterreur aan de Laagzijde staat op nummer 1. Maar het is daar ook een prima plek om een vluggertje te doen van het ‘Mens erger je niet!’ spel.
Kijk in het Schagen TV programma naar de top vijf van de meest ergerlijke paaltjes. En als uitsmijter laat Kees nog twee extra plekken zien waar recent onnodige paaltjes zijn geplaatst. Die zijn hard op weg naar de top vijf van ergerlijke paaltjes.
Wilt U ook uw ergernis kwijt? Meld U dan aan via info@schagenfm.nl en wij geven de gelegenheid om uw hart op een vrolijke wijze te luchten.
De eerste aflevering van ‘Mens erger je niet!’ is komende zaterdag en zondag te zien op Schagen TV.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal