Crowdfunding na brand al bijna op € 25.000,-

STROET – Er is al bijna € 25.000,- ingezameld met een crowdfundingsactie na de brand in de woonboerderij van de familie Jansen in Stroet.

Door de grote brand werd de woonboerderij zaterdagmiddag volledig in de as gelegd. De bewoners (Terry, Lieke, Oma, Patty, Tony en Kurt) zijn door de brand alles kwijtgeraakt.

“We woonden zo mooi. Gelukkig zijn er echt een hoop mensen die willen helpen. Ik ben nog nooit zo blij geweest met een schone onderbroek van iemand anders”, schrijft Terry op Facebook.

De familie bedankt iedereen voor de geboden hulp. Ze hebben nog één specifieke wens. “Mocht er nog iemand zijn met een voorlopig klein onderkomen hier in de buurt dan zijn we helemaal blij”, vertelt Terry.

De familie wil 2 tot 3 maanden overbruggen zodat ze de tijd hebben om units op het eigen terrein te zetten. Daarna willen ze de boerderij weer gaan opbouwen.

Zie ook: Grote brand verwoest woonboerderij in Stroet

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):