Crisisdienst jeugdhulp gestart voor NHN
SCHAGEN – Jeugdhulporganisaties in Noord-Holland Noord werken samen om kinderen en jongeren in psychische nood beter te helpen.
De samenwerking krijgt vorm door het opzetten van de Crisisdienst Jeugd NHN. Deze is 24 uur per dag, zeven dagen per week telefonisch bereikbaar. Niet alleen voor hulpverleners, maar ook voor inwoners.
De crisisdienst is al begonnen nog voor de officiële opening van aanstaande maandag heeft plaatsgevonden.
De dienst is gevestigd in het gebouw van Triversum in Alkmaar, waar een team van speciaal getrainde hulpverleners dag en nacht telefoontjes beantwoord en hulp probeert te bieden aan kinderen en jongeren tot 18 jaar, voor wie direct deskundige hulp of zorg noodzakelijk is.
Dit doet de dienst namens alle betrokken jeugdhulporganisaties.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal