Country in Callantsoog

Het afgelopen Weekend vond voor de 12e maal het Country Festival Callantsoog plaats.

Het weekend werd op vrijdagavond geopend door `Indian Summer` met zang van Trudy Kits en Wil Claase. Tussentijds was er ook nog een optreden van de ex-gitarist van Shoreline, Willem Schoone, die sinds anderhalf jaar in de country scene als solo zanger optreedt. Zaterdag waren er optredens van B 5 en talent Bas uit Krommenie.

Ook stond zaterdag Hillbilly Boogieman op de planken. Een 4 man’s formatie die de country muziek ten gehore bracht zoals die in de prille begintijd door de Hillbilly’s werd uitgevoerd met banjo, fiddle, gitaar en trommel.

Zondag konden bezoekers genieten van een optreden van `Tequilla Sunrise`, een band die deels Tex-Mex achtige nummers ten gehore bracht, maar zoals nu bleek, ook de klassiekers van o.a. Creedence Clearwater Revival liet horen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):