BRUG TE LICHT

De bedrijvenvereniging Industrieterrein Trambaan in Schagerbrug heeft de afgelopen weken in gesprekken met de gemeente haar bezorgdheid geuit over het maximaal toelaatbare gewicht van de gerenoveerde Stolpbrug bij de Stolpen.

De brug is onlangs door de provincie gerenoveerd. De gemeente Zijpe en de bedrijvenvereniging willen dat het maximaal toelaatbare gewicht van de brug omhoog gaat. De renovatie zou daarvoor een prima moment geweest zijn, maar de brug is wat dat betreft niet aangepast.

De heer Van der ploeg van de bedrijvenvereniging gaat ook de komende week nog met de gemeente om tafel, al beseft hij dat het grotendeels een zaak is van de provincie. “Nu de brug weer open gaat kan in ieder geval het lichte vrachtverkeer er weer gebruik van maken”, meldt Van der Ploeg.

“Toch zal het zware vrachtverkeer nog steeds door Schagerbrug moeten rijden, en dat hadden we liever anders gehad”.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 28 januari 2000
Categorie: Archief
Aantal views: 17
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):