Brinkgreve signeert in Boekhandel Plukker
SCHAGEN – Christien Brinkgreve is vrijdagavond 12 september te gast bij Boekhandel Plukker in Schagen. Vanaf 19.30 uur wordt ze geïnterviewd over haar boek Beladen huis, waarin ze terugkijkt op het leven met haar overleden man.
In het boek beschrijft Brinkgreve hoe het opruimen van kamers leidt tot het herontdekken van herinneringen. Het verleden laat sporen achter, maar tegelijk ontstaat er ruimte om gevoelens en ervaringen opnieuw te begrijpen. Beladen huis gaat over liefde, verlies en de zoektocht naar betekenis in relaties en het leven.
Brinkgreve is emeritus hoogleraar Sociale Wetenschappen en schreef naast haar academische werk altijd voor een breder publiek. Ze staat bekend om haar vermogen om gedrag, gevoel en moraal in een maatschappelijke context te plaatsen en toegankelijk te maken voor lezers.
Bezoekers krijgen ook de gelegenheid vragen te stellen en hun exemplaar van Beladen huis te laten signeren. Meer informatie is te vinden op boekhandelplukker.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!