Brandweer Schagen wint het Cor Mooij toernooi
SCHAGERBRUG – Het brandweerkorps van Schagen heeft maandagavond een zeer natte editie van het Cor Mooij toernooi in Schagerbrug gewonnen.Â
Tijdens het Cor Mooij toernooi strijden vijf brandweerkorpsen uit de gemeente Schagen tegen elkaar tijdens een avondvullend programma. Het jaarlijkse toernooi wordt elk jaar georganiseerd door een ander brandweerkorps.
Deze editie waren vijf spellen uitgezet rondom en in sporthal de Molentocht in Schagerbrug. Tijdens de spellen moesten de teams, bestaande uit 5 mannen en 5 vrouwen, samenwerken om de opdrachten zo snel mogelijk uit te voeren. “Het weer drukte een stempel op de avond, maar het mocht de pret niet drukken. De korpsen leverden een mooie strijd”, meldt Douwe Visser van brandweerkorps Schagerbrug.
“Na afloop werd in de kazerne van Schagerbrug de eindstand bekendgemaakt door burgemeester Marjan van Kampen. We kijken terug op een koude maar leuke avond”, aldus Visser.
De volledige uitslag:
- Brandweerkorps Schagen
- Brandweerkorps Callantsoog
- Brandweerkorps Warmenhuizen
- Brandweerkorps Schagerbrug
- Brandweerkorps Dirkshorn
(Foto: Aangeleverd)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal