Brand in strobalen
De brandweer van Niedorp moest zondagmorgen vroeg uit de veren om een beginnende brand in een aantal strobalen in Kolhorn te blussen.
Langs de Kanaalweg bij Kolhorn zijn een aantal dagen geleden de bermen gemaaid en het gras is in 15 rollen ingepakt om binnenkort te worden afgevoerd. Een surveillance van de politie zag uit deze rollen rook komen. Het bleek dat in tenminste twee rollen een vuurhaard aanwezig was.
Omdat het zelf blussen een onbegonnen taak was had het surveillancepersoneel assistentie van de brandweer gevraagd.
De brandweer van Niedorp rukte uit om de brandende rollen te blussen. Omdat deze rollen met gras bijna niet van buitenaf met water zijn te blussen werden de twee aangetaste rollen uit de rij gehaald en met vorken helemaal uit elkaar gehaald. De brand moet zijn aangestoken omdat hooibroei nog niet mogelijk is.
Foto’s: FK-D Foto Frans Koomen)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal