Boodschappentas als collectors item

CALLANTSOOG – Strandpaviljoen De Toko en Vincent Vos staan centraal op een nieuwe boodschappentas van Albert Heijn in Callantsoog. 

Jaap van Vuure van Albert Heijn Callantsoog laat ieder jaar door kunstenaar Cor Vissers een luxe boodschappentas ontwerpen. De tassen zijn inmiddels een collectors item geworden en worden verzameld door klanten en badgasten.

“Dit jaar heb ik ervoor gekozen om Vincent Vos in het middelpunt te zetten op de tas”, vertelt Van Vuure.

Veel mensen kennen Vincent Vos van strandpaviljoen De Toko. Vos zet zich ook belangeloos in voor SOS Dolfijn. “Een markante ondernemer die veel voor het dorp Callantsoog betekent”, vervolgt Van Vuure.

De tassen zijn verkrijgbaar bij Albert Heijn Callantsoog en bij Strandpaviljoen De Toko. Van de eerste 50 tassen die bij De Toko worden verkocht, gaat de volledige opbrengst naar SOS Dolfijn.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):