Bloembollen in Callantsoog

Bij de Frankendaelschool in Callantsoog zijn vorige week, nog net voor de vorst, ongeveer 5.000 bloembollen geplant.

De school won de prijs omdat de leerlingen het mooiste kunstwerk maakten voor Bloeiend Zijpe. Bloeiend Zijpe daagt elk voorjaar alle Zijper scholen uit om mee te doen aan de kunstwedstrijd met het thema ”De beleving van de bloeiende Zijper bloembollen”. De werkstukken van de scholen zijn ieder jaar te bewonderen in BolleNoord in ’t Zand.

Onder het toeziend oog en met hulp van Teun en Willem Vink, Hans van Muijen en Helga van de Put gingen de kinderen van groep 6 met juf Marion Doko fanatiek planten.

`Puntjes omhoog`, hadden de bloembollenkwekers gezegd en even later werd de grond voor, naast en achter de school vol geplant met tulpen en narcissen. De bloembollen zullen in het voorjaar zorgen voor een fleurige omgeving bij de Frankendaelschool.

Foto’s: Aangeleverd

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):