Bijzonder leuke voorstelling Margriet Bolding
CALLANTSOOG – Terwijl de wind om dorpshuis Kolfweid in Callantsoog loeide, bezorgde cabaretière Margriet Bolding binnen het publiek vrijdagavond een bijzonder leuke avond met haar programma ‘Het gras bij de buren’.
Margriet besloot met man en kinderen vanuit Amersfoort te verhuizen naar het Drentse Dwingeloo om in een groene en rustige omgeving tot rust te komen na haar werk.
Margriet heeft een eigenzinnige humor die niet door iedereen wordt gesnapt. In haar programma laat ze haar veelzijdigheid, humor, schalksheid en ingetogenheid zien.
Het is niet alleen lachen, ze vertelt ook wat een bezoek aan Westerbork met haar deed en niet te vergeten hoe ze omging met de Drentse inburgeringscursus, die ook niet mis is. Daarnaast brengt ze een aantal bijzonder mooie, eigen liedjes. Kortom een heerlijk avondje uit.
(Foto’s: Kitty Mertz)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal