Bewoners Thorbeckestraat willen snel actie

SCHAGEN – De bewoners van de Thorbeckestraat in Schagen willen dat de gemeente snel eenrichtingsverkeer in hun straat instelt. 

Er was al een plan om de straat eenrichting te maken. De parallelle Oosterstraat zou dan in de andere richting worden geopend. Dat leverde veel bezwaren op van bewoners van de Oosterstraat. 

Het plan om de Oosterstraat te openen werd onlangs door de gemeente ingetrokken omdat er meer onderzoek nodig is, onder andere naar de kans op schade aan woningen. Daarmee zijn de bewoners van de Thorbeckestraat terug bij af. 

De heren Philipsen en Van Houten uit de Thorbeckestraat vroegen de gemeente om toch snel eenrichting in te stellen in hun straat. Ook willen ze dat het verbod voor vrachtwagens in de Thorbeckestraat wordt gehandhaafd.

Wethouder Heddes beloofde het punt binnenkort te bespreken tijdens een oordeelsvormende vergadering.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):