Beursvloer Uitdaging goed voor € 33.000,- (Video)

SCHAGEN – Maatschappelijk betrokken bedrijven en non-profit organisaties hebben donderdag weer een vruchtbare dag gehad.

In zaal Alpha in Schagen werd voor de derde keer de Beursvloer georganiseerd. De beursvloer werd om 16.30 uur geopend door Gerard Joling.

Tal van bedrijven boden goederen, diensten en kennis aan waar verenigingen gebruik van konden maken. Zo bood Vezet een aantal laptops en beeldschermen aan en konden verenigingen bij Schagen FM terecht voor gratis publiciteit.   

Er werd een uur lang flink gehandeld op de beursvloer. Het resultaat: 75 matches met een totale waarde van € 33.000,-.

Een videoverslag, gemaakt door Joop Luten en Chris van Weerdenburg, is te zien op [url|https://youtu.be/6dN_1H8-mY4|Schagen TV|ext].

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):