Benefiet Matinee groot succes
In een bomvol Igesz werd zondag feest gevierd voor het goede doel. Het team Kane United organiseerde een Benefiet Matinee waarvan de opbrengst naar KWF Kankerbestrijding gaat.
Kane-United is een fietsteam die 9 juni de Alpe d’Huez gaat beklimmen tijdens Alpe d’HuZes. Het team bestaat uit John Pannekeet, Ria Snaas, Wouter de Jong, Marie-José Drijver, Tom van den Akker, Roy Pannekeet, Marian Bijhouwer en Carlo de Vries.
Een jaar geleden stierf de oudere zus van Ria Snaas-Kaan, Gerda, aan de gevolgen van borstkanker. Iedereen in het team Kane-United, deze teamnaam is gebaseerd op de achternaam Kaan, heeft zijn eigen persoonlijke motivatie om mee te doen aan de beklimming van de Alpe d’Huez.
Om mee te kunnen doen aan de Alpe d’HuZes is € 20.000,- startgeld nodig. Kane-United heeft dat bedrag afgelopen zondag ruimschoots bij elkaar gehaald. Naast de kaartverkoop werden er diverse cheques uitgereikt en ging 40 procent van de drankverkoop naar Kane-United.
Alle duizend kaarten voor het Benefiet Matinee in Igesz waren zondag uitverkocht.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal