Balkongym: laagdrempelig bewegen op 2 hoog

DEN HELDER/JULIANADORP – Het begon als een ludieke actie aan het begin van de coronacrisis maar het ‘balkongymmen’ is inmiddels een begrip.

Iedereen coronaproof op eigen balkon en de begeleiders op het grasveld voor de flat. Op die manier wilde Team Sportservice mensen ondanks de lockdown toch laten bewegen en dit bleek een groot succes. 

Nu de bewegingsconsulenten Tessa Scholte en Saskia Verijzer weer terug zijn van vakantie gaat het bewegen op het balkon onder begeleiding van de consulenten met onverminderde populariteit verder.

“We hopen dat ook anderen aansluiten. Mensen uit de wijk kunnen, uiteraard op anderhalve meter van elkaar, meedoen”, nodigt Tessa Scholte van Team Sportservice de buurt uit.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):