Baby buidelstoelen Noordwest Ziekenhuis

ALKMAAR – De afdeling neonatologie van Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar heeft maandag van Strong Babies en Univé Noord-Holland 2 buidelstoelen gekregen.

Hiermee wil Strong Babies ononderbroken kangoeroeën mogelijk maken voor een zo gezond mogelijke toekomst voor alle geboren baby’s in het Alkmaarse ziekenhuis.

Bij kangoeroeën wordt de baby met alleen een luier aan op de blote borst van de ouder/verzorger gelegd en toegedekt met een omslagdoek. Dit huid- op huidcontact heeft voor baby’s veel gezondheidsvoordelen en voor baby’s die te vroeg geboren zijn is huid- op huidcontact van vitaal belang.

De WHO adviseert om dagelijks 8-24 uur huid- op huidcontact te hebben  en de Strong Babies buidelstoel maakt dit mogelijk.

(Foto’s aangeleverd)

 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 2 augustus 2023
Tags:

Categorie: Nieuws
Aantal views: 789
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):