Actie tegen middenroute Warmenhuizen – Tuitjenhorn

Een groep inwoners uit Tuitjenhorn en Warmenhuizen is een actie gestart tegen de nieuwe weg die gepland staat tussen de twee dorpen. Het actiecomité heeft daarvoor een website geopend: www.stopnieuwemiddenroute.nl

Met de site wil het comité bewoners activeren om bezwaar te maken tegen de weg. Volgens het verkeersplan zullen gedeelten van de weg qua drukte uitgroeien tot een weg die ongeveer vergelijkbaar is met de N245.

Ook heeft het comité kritiek op de manier van besluitvorming van het College. Vooral de snelheid waarmee de huidige Structuurvisie moet worden vastgesteld stuit op kritiek.

In het comité zitten voorzitter Cor de Kimpe, Johannes Bakker van De Fuik, Paul v.d. Kruk van de Oostwal en Fred Meijer van de Dergmeerweg. Dinsdag 16 juni wordt de Structuurvisie besproken door de gemeenteraad van Harenkarspel.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):