Aanmelden voor boomplantdag ‘Bos der Omarming’

SINT MAARTENSZEE – herinneringsbomen voor overleden kinderen Stichting Het Bos der Omarming biedt de mogelijkheid een herdenkingsboom te planten voor een overleden kind.

Het bos biedt troost aan ouders en kan zo bijdragen aan de verwerking van dit grote verlies. Op zaterdag 16 maart om 13.00 uur kunnen voor de tweede keer herinneringsbomen geplant worden in het nieuwe gelijknamige bos in Sint Maartenszee.

Het bos is onderdeel van natuurterrein Het Wildrijk. De bomen vormen een blijvende herinnering aan de overleden kinderen.

In het voorjaar kan men kiezen uit vijf soorten bomen: de eik, de els, de berk, de linde en de es. Op 16 maart a.s. gaan we opnieuw bomen planten. In totaal kunnen er rond de tweehonderd bomen geplant worden in het bos. Aanmelden voor deze aanplantdag kan tot 1 maart a.s.. Meer informatie, ook over hoe ouders een boom kunnen kiezen, is te lezen op www.hetbosderomarming.nl .

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 27 februari 2019
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 27
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):