Aanhouding na mishandeling in Schagen
Zaterdagavond, vlak voor middernacht, is een 51-jarige bewoner van de Abeelstraat in Schagen mishandeld door een groep jongeren. Ook een 59-jarige buurman kreeg enkele klappen.
Een groep baldadige jongens liep door de Abeelstraat. Ze kwamen onder invloed van drank van een feestje en gingen naar het centrum van Schagen. De 51-jarige bewoner uit was buiten bezig bij een voertuig van hem en hoorde dat er tegen autospiegels werd getrapt.
Toen hij de luidruchtige groep van zo’n negen jongens aansprak kreeg hij meteen klappen van een 18-jarige jongen uit Schagen. De man werd in zijn gezicht en in zijn maagstreek geslagen. Hij liep lichte verwondingen op. De buurman, die hem te hulp schoot, werd geslagen tegen zijn hoofd en in zijn maag.
De gewaarschuwde politie hield de 18-jarige jongen en een 17-jarige jongen uit Schagen aan. De 17-jarige werd in de loop van de zaterdag in vrijheid gesteld.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal