Laatste Wat Schagen Denkt van derde seizoen

SCHAGERBRUG – In Ons eigen Kroeg in Schagerbrug is donderdagavond door het team van Schagen TV de laatste aflevering van het derde seizoen van de televisie talkshow ‘Wat Schagen Denkt’ opgenomen.

Aan tafel bij Ed van Oerle en Lonneke Deutekom zaten in het eerste deel Piet Morsch over het Zijper Museum en Willem Plazier over Beleven in Leven in het oude gemeentehuis van Zijpe.

In deel twee zaten Paul Dekker van OEK en verenigingsman Wim Vonk aan tafel. In het derde en laatste deel sprak André Groot over een grote brandweerwedstrijd in Schagerbrug en kwamen met Marianne Janssen van de PvdA en Jan Pjotr Komen van de SP actuele zaken aan bod.

De muzikale intermezzo’s werden verzorgd door Melle Lingerak en Roy Balder. ‘Wat Schagen Denkt’ is zaterdag en zondag op de oneven uren te zien op Schagen TV.

(Foto’s: kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):