Franse chansons
DIRKSHORN – In de Nederlands Hervormde Kerk aan de Raadhuisstraat 5 in Schagen zingt Frédéric Dorfmann zondag 2 oktober om 14.30 uur Franse chansons.
Le Troubadour des Carrefours neemt u in zijn programma `La victoire en chantant` zingend en vertellend mee van de guillotine naar het homohuwelijk. Het is een onderhoudend, educatief en verrassend programma, waarin humor en dematiek een belangrijke rol spelen.
Naast de événements incontournables hoort u veel smeuïge anekdotes. Er komen beroemde zangers als Trenet, Duteil, Lama, Ferrat, Perret, Barbara, Moustaki, Massias en Lynda Lemay aan bod. Frédéric begeleidt zichzelf op gitaar op eigen en vooral bescheiden wijze.
Voor iedereen die van Franse chansons houdt wordt het een mooie en nostalgische middag. Kaarten kosten € 8,0 per stuk en zijn te reserveren door een mail te sturen naar info@cultureeldirkshorn.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal