Klassiek in Callantsoog
CALLANTSOOG – In het kerkje van Callantsoog laat het trio Tarantella zondag 14 augustus om 15.00 uur voor het eerst de nieuwe pareltjes horen die ze heeft gevonden in de rijke schatkist van de klassieke muziek.
Fijnbesnaard met oog en oor voor het mooiste dat de klassieke componisten hebben voortgebracht. Trio Tarantella geeft daar graag een eigen kleur aan.
Het trio bestaat uit Annet Westerink op dwarsfluit, Wim Rijnsburger op piano en klarinettist Joop Klaassen. In het kerkje presenteert Tarantella samen met sopraan Marja Schmitz en alt Judy Schouten een concert met briljantjes uit de muziekgeschiedenis.
Het zal onder meer te horen zijn in duetten van Dvorák, Brahms, Händel en Mozart.
Voor een tientje kunt u deelgenoot zijn van een unieke middag. Kaarten kunnen worden gereserveerd via de site www.wimrijnsburger.nl of telefonisch via het nummer 0224 – 55 20 25.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal