Laatste Wat Schagen Denkt van dit seizoen

SCHAGEN – Het team van Schagen TV heeft donderdagavond in Slot Schagen de laatste aflevering van dit seizoen van de talkshow ` Wat Schagen Denkt` opgenomen.

Aan tafel bij Ed van Oerle en Lonneke Deutekom kwamen spreekstalmeester Jos van Leeuwen die de nieuwe spreekstalmeester vanaf het seizoen 2017 Anneke Molenaar voorstelde.

Verder directeur van de SKRS Jannie Mazereeuw die met pensioen gaat en haar opvolgster Masha de Wit voorstelde, Dieuwke Wijn die over Top in de Kop vertelde en wethouder Ben Blonk en Cor de Beurs over zorg versus overschotten.

Als laatste kwam burgemeester Marjan van Kampen aangeschoven, die vertelde over de plannen om vluchtelingen te huisvesten op de Lagedijk in Schagen.

Geheel onverwachts wisselde zij van plek met Lonneke Deutekom die haar vroeg wie zij zou willen interviewen. Burgemeester Van Kampen zei Kitty Mertz. Zij kreeg geheel onverwachts tot haar grote verrassing het Schager Compliment opgespeld.

De uitzending is te zien komende zaterdag en zondag op de oneven uren op de beeldkrant.

(Foto’s: Kitty Mertz en Lida Houkes)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):