Winkel deelt eerste klap uit
WINKEL – Winkel heeft in de mini-competitie voorafgaand aan de nacompetitie in 3A donderdagavond goede zaken gedaan.
De ploeg van Douwe Visser en John Bijvoet versloeg op eigen veld Grasshoppers. De bezoekers namen nog wel de leiding, toen een discutabele penalty werd benut, 0-1. Maar Winkel kwam nog voor rust op gelijke hoogte: bij de tweede paal stond Rick Fijnheer op de juiste plek om een voorzet van Jeroen Smit af te ronden, 1-1.
Na de draai voerde Winkel de boventoon; Jeroen Smit zorgde voor 2-1, waarna Chris Ursem de score uitbouwde naar 3-1.
Kort voor het einde kwam Grasshoppers nog een keer tot scoren, 3-2. Winkel won de aansluitende penaltyserie vervolgens met 2-1.
Zondag spelen de blauw-witten uit bij SRC. “Maar de eerste klap is een daalder waard”, wist assistent-trainer John Bijvoet na afloop.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal