Gezellig feest Huisweid met kleine smet

WARMENHUIZEN – Rond middernacht was de politie aanwezig op het Huisweid-festival in Warmenhuizen. Zij werden door iemand aangesproken dat er een jongen op het terrein zou lopen die een boksbeugel bij zich zou hebben.

De jongen is door de dienders aangetroffen waarbij er volgens de Wet Wapens en Munitie een fouillering is toegepast. Hierbij werd in zijn binnenzak een boksbeugel, een busje pepperspray en een aantal zakjes wiet aangetroffen.

Hierop is de de politie bekende 16-jarige jongen uit Tuitjenhorn aangehouden. Tijdens het transport naar het bureau werd de jongen agressief, verzette hij zich en bedreigde een aantal agenten. Een collega heeft een verwonding aan de knie opgelopen. De jongen is in de loop van de dag gehoord.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):