Joling en Staverman in talkshow
SCHAGEN – In Slot Schagen is donderdagavond door het team van Schagen TV weer een nieuwe aflevering van de televisie talkshow ‘Wat Schagen Denkt’ opgenomen.
De eerste gasten aan tafel waren de aankomend wethouder van financiën in de gemeente Schagen Jan Steven van Dijk en tennisster Nina Kruijer die aan de Open Australian heeft meegedaan en plannen heeft voor Roland Garros en Wimbledon.
Na de muziek, die werd verzorgd door Anouk Geertsma, kwamen oud Schagenees Gijs Staverman, die bij de KRO op NPO 2 het radio lunchprogramma Gijs 2.0 heeft, Gerard Oudejans en oud meester Jos van Leeuwen aan tafel.
Tijdens de opname stapte onverwachts Gerard Joling binnen die ook aan tafel schoof. De laatste gasten waren boer Tom en zijn Marieke.
Hannes Knoin zorgde weer voor een bijzonder leuke uitsmijter.
Het programma is te zien aanstaande zaterdag en zondag vanaf 7.00 uur ieder oneven uur.
(Foto’s: Kitty Mertz)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal