Zoekactie naar mogelijke drenkeling Noordzee


CALLANTSOOG – De Kustwacht is vanmiddag om 17.25 uur in actie gekomen na de melding van een mogelijke vermissing in het water bij Callantsoog. Hulpdiensten, waaronder de KNRM, de Reddingsbrigade en de politie, zijn gestart met een grootschalige zoekactie, nadat een surfboard zonder bestuurder werd aangetroffen.

Meerdere reddingsboten zijn het water op gegaan om te zoeken naar de mogelijke drenkeling. Daarnaast hebben vrijwilligers een lijn gevormd om door het water te zoeken. Een drone team van de politie ondersteunt de zoektocht vanuit de lucht.

Een woordvoerder van de politie bevestigt dat ze samenwerken met verschillende instanties aan deze grote zoekactie. Hij voegt echter toe dat het nog niet met zekerheid kan worden vastgesteld of er daadwerkelijk iemand vermist is.

(Foto door Persbureau Verra Photo)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 13 juli 2025
Tags:

Categorie: 112
Aantal views: 946
Avatar foto
Kyona van Dortmont is weekendredacteur bij Noordkop Centraal en Regio Noordkop. Kyona is bereikbaar via kyona.vandortmont@noordkopcentraal.nl.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. AH
    AH zegt:

    Persoon na twee uur zoeken gevonden in een strandtent lekker dan heel veel hulp instanties aan het zoeken kost bakken met geld en zorgen om de Persoon ze zouden de persoon een rekening moeten sturen

    Beantwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):