College akkoord met verhuizing Viertaal

SCHAGEN – Het college van Schagen gaat akkoord met een verhuizing van het Viertaal College van de Hoep naar de campus van het Regius College.

Het Viertaal College, een school voor speciaal onderwijs, wil verhuizen naar een op zichzelf staand gebouw bij de Regius campus. De huidige situatie is volgens de school onhoudbaar omdat de exploitatielast te hoog is. Ook realiseert de school met deze verhuizing inclusief onderwijs binnen Schagen voor kwetsbare jongeren in een geïntegreerde setting binnen de muren van het Regius.

De verhuizing van de school gaat ongeveer € 800.000,- kosten. Het college van Schagen is gevraagd dit budget beschikbaar te stellen. Dit verzoek is nu gehonoreerd.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Ed van Oerle is hoofdredacteur en algemeen manager van Noordkop Centraal. Iets delen? Iets delen met Ed? Mail naar ed.vanoerle@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):