Nieuwe plek in beeld noodwoningen Dirkshorn
DIRKSHORN – Er is in Dirkshorn een nieuwe plek in beeld voor het plaatsen van noodwoningen voor vluchtelingen uit Oekraïne: een stuk grond op de hoek van de Ingenieur Krabbeweg en Raadhuisstraat.
De gemeente moest op zoek naar een nieuwe plek voor 30 noodwoningen omdat op de huidige locatie aan de Jozef Israelsstraat in Schagen appartementen worden gebouwd.
Op 29 januari bezocht het college Dirkshorn. Tijdens dit bezoek werd onder andere gesproken over de Watermolen als mogelijke locatie voor het plaatsen van de noodwoningen. Inwoners stelden vragen en deden suggesties voor een andere locatie. Daarover wil de gemeente opnieuw met inwoners in overleg.
Burgemeester Marjan van Kampen en wethouder Simco Kruijer zijn van plan om de nieuwe locatie aan het college voor te leggen. Als het college akkoord gaat, dan wordt aan de gemeenteraad voorgesteld om deze plek aan te wijzen als nieuwe locatie voor de noodwoningen.
De plek was niet eerder in beeld, omdat dit perceel in de buurt van woningbouwplannen is. Na onderzoek blijkt dat deze plek daar net buiten valt.
Tijdens een nieuwe inloopavond op 25 maart van 17.00 tot 19.00 uur in dorpshuis de Kastanjeboom kunnen inwoners binnenlopen om vragen te stellen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!