Schagense Esther (50) zoekt de liefde
SCHAGEN – De 50-jarige Esther uit Schagen is op zoek naar de liefde. Om een partner te vinden, doet ze mee aan het programma ‘Onderweg naar liefde’ van KRO-NCRV.
Esther omschrijft zichzelf in een video-oproep als spontaan en sociaal. Ze houdt van het buitenleven en is veel op pad met haar hond Ruppert. Het strand is hun favoriete plek en ze helpt anderen door middel van familieopstellingen.
Muziek maken is één van haar favoriete hobby’s. Esther is op zoek naar een man waarmee ze het leven kan delen, plezier kan maken en samen herinneringen kan creëren voor het leven.
In Onderweg naar Liefde draait het om singles die een vrij bestaan hebben en met hun huis op wielen de hele wereld rond reizen. Dit leven geeft ze de mogelijkheid om op unieke plekken te wonen. Dat willen ze graag met iemand delen.
Een oproep van Esther is te vinden op www.onderwegnaarliefde.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Nou ik had graag door Esther gevonden willen worden hoor.
Gewoon in Schagen.
Zo te lezen hebben we dezelfde passie (muziek en muziek maken) en camperen.
Wens haar in ieder geval veel succes !