Bands strijden om plek op Huisweid Festival
WARMENHUIZEN – Het Huisweid Festival organiseerde afgelopen vrijdag in het Bolletjescafé in Warmenhuizen zijn eigen versie van Battle of The Bands. Er deden vier bands mee om als prijs op te mogen treden op het festival.
De vier bands die meededen waren Wisdom of the Crowd, Eyecloser, The Captain en STAGED. De vier bands werden beoordeeld door drie juryleden. Unaniem werd er door de jury besloten dat Eyecloser de winnaar. Deze band mag dus optreden tijdens het Huisweid Festival. Volgens Ruud de Nijs, organisator van het festival, was het een topavond. “We zijn zeer tevreden.”
Er kwam nog een aangename verrassing voor één van de andere bands. De jury was onder de indruk van het niveau en adviseerde de organisatie van het Huisweid om een wildcard uit te reiken. De organisatie besloot om de wildcard uit te reiken aan Wisdom of the Crowd en zij zullen dan ook het festival openen.
De Nijs spreekt over een geslaagde en gezellige avond. De organisatie van het Huisweid Festival was zo tevreden dat ze besloten hebben om volgend jaar nog een Battle of the Bands te organiseren. “Het publiek vond het een geweldige avond. De muziek deed zijn werk. Het was een gezellige en late avond”, vertelt de Nijs.
Het Huisweid Festival vindt plaats op zondag 8 juni, Eerste Pinksterdag. De kaartverkoop zal binnenkort van start gaan.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!