Mobiele huisartsenpost op Witte Paal
SCHAGEN – Op het parkeerterrein van SkagaVenture op de Witte Paal in Schagen staat vanaf 25 februari een mobiele huisartsenpost van NuevoCare. Dat meldt het Noordhollands Dagblad.
NuevoCare biedt met de komst naar Schagen huisartsenzorg voor patiënten in Schagen die nu geen huisarts kunnen vinden.
Volgens directeur en initiatiefnemer Gerard Keizer zijn in Schagen honderden inwoners zonder huisarts.
De mobiele huiartsenpost is een eerste stap richting een nieuwe, volwaardige huisartsenpraktijk van NuevoCare in Schagen. Bij voldoende belangstelling wil Keizer een praktijk openen.
NuevoCare is een commerciële huisartsenorganisatie die al is gevestigd in het Medisch Innovatie Centrum in Heerhugowaard. De organisatie belooft de beste zorg met korte wachttijden, waarbij gebruik wordt gemaakt van de nieuwste inzichten en meest moderne medische innovaties.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Piraten …zowel de verzekeringsmaatschappijen als deze mobile nuevocare.
Gezondheid en zorg zijn een verdienmodel.
Schandalig.
Voornamelijk uit VVD gedachtegoed.
Blijf vooral op ze stemmen.
Volgens de websites van Univé en Zilveren Kruis is er geen contract met NuevoCare afgesloten.