Donna May de Ruijter nieuwe Miss Folklore

SCHAGEN – Donna May de Ruijter uit Schagen is donderdagavond in een bomvolle zaal Alpha in Schagen gekozen als Miss Westfriese Folklore 2024. De 26-jarige tattoo-artieste won met een opvallend rood kostuum.

Een bijzonder lastige taak voor de jury want de nummers 1 en 2 lagen qua punten heel dicht bij elkaar. Tweede werd Jet Bakker uit Barsingerhorn.

Derde werd Maud Pronk uit Burgerbrug. Sara van Dijk die vorig jaar de miss was, gaf de beker over aan Donna May. Sara kreeg als afscheid uit handen van voorzitter Rienk Mud een prachtige foto collage gemaakt door Rutger Jan Bredewold en Sylvia Buczinsky.

Ook een aantal mensen uit het publiek mocht punten geven. Bart Jansma praatte de avond gezellig aan elkaar en accordeonist Dick Langendijk nam het muzikale deel voor zijn rekening. In totaal deden 17 dames mee.

De jury bestond uit Marja Hogenes, Linda Mechielsen en Trudy Schouwe. Voorzitter Max Hopmans maakte bekend wie zich Miss Westfriese Folklore 2024 mag noemen. Het was een bijzonder leuke avond.

Klik op een foto om de galerij te openen.

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. S. Witte
    S. Witte zegt:

    Wat leuk dat er mooie foto’s van alle deelnemers op staan en niet alleen van de winnares. Het was een mooie avond, leuk om eens mee te doen

Reacties zijn gesloten.