Nu te zien in bibliotheek Tuitjenhorn

TUITJENHORN – Henriëtte Westrik uit Schagen en Ingrid Rentenaar uit Alkmaar exposeren tot woensdag 24 april hun werk in de bibliotheek van Tuitjenhorn aan de Oostwal.

Aan de muren van de bibliotheek hangen de schilderijen van Westrik en in de vitrines is een deel van Rentenaars 100-vazen project te zien.

Westrik laat zich inspireren door de wateren in onze provincie. Haar getoonde werken zijn een goede afspiegeling van haar schilderijen van de laatste jaren.

Rentenaar werkt sinds een paar jaar met klei. In de bibliotheek exposeert zij een deel van haar 100-vazen project en  stelt zij ook nieuw werk tentoon, waarvoor zij zich liet inspireren door een fragment uit ‘Wateraap’, een boek van Mariken Heitman. Het nieuwe werk heeft als thema ‘Ritme en herhaling’.

De exposities zijn gratis toegankelijk tijdens de openingstijden van de bibliotheek.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 13 maart 2024
Categorie: Overig nieuws
Aantal views: 48
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):