Welke vogels zie je op Balgzand?

Gepland Agenda

DEN HELDER – Vanaf Informatiepunt ‘t Kuitje aan de Oostoeverweg in Den Helder kun je zondag 17 maart van 10.00 tot 12.00 uur met een excursie vogels spotten op Balgzand mee.

De vogeltrek is in volle gang. Een drukte van belang op Balgzand, de vogel-snelweg naar het noorden. Even foerageren op het wad en weer door.

In het vroege voorjaar kun je hier grote groepen wulpen, rotganzen en allerlei andere soorten op doorreis aantreffen. 

Doorgaans is deze plek niet toegankelijk voor publiek, maar vandaag wel. 

Onderweg naar het schor wordt gefietst. Er zijn leenfietsen bij het vertrekpunt aanwezig. Onderweg wordt gestopt bij het uitkijkpunt op de dijk, vanwaar je een goed uitzicht hebt over de Waddenzee.

Reserveren via www.gaatumee.nl is verplicht. 

(foto: Leo Hofland)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 6 maart 2024
Categorie: Agenda
Aantal views: 25
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):