“Ik droom van een eigen school”
SCHAGEN – Isabelle Braaf, docent kunst en muziek op het Regius College, droomt van een eigen school. Dat vertelt ze in de podcast ‘Voor de Klas’.
Braaf geeft al 18 jaar les op het Regius College, maar haar grote droom is om ooit een eigen school op te richten. “Ik geloof wel in ander onderwijs. Ik vind de ontwikkeling vaak te langzaam gaan, dus als ik een droom heb zou het een eigen middelbare school zijn. Het is misschien niet de oplossing, maar het lijkt me super gaaf.”
Braaf begon op 21-jarige leeftijd met lesgeven. “Voor de klas staan is het mooiste dat er is. Ik heb ontzettend veel plezier in mijn werk.” Naast dat Braaf docent is, zingt zij ook bij Bigband Miss Jones. “Veel leerlingen weten ook dat ik zing. Het is eigenlijk super leuk om erover te vertellen, want dan zien de leerlingen dat je ook echt wat met het vak muziek kunt doen.”
In de podcast ‘Voor de Klas’ gaat Sanne de Weger elke week in gesprek met iemand uit het onderwijs. De podcast is te beluisteren via de website van Noordkop Centraal en via streamingsdiensten Spotify en Youtube Podcast.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal