Torenstraat eenrichting
Het startsein is gegeven om met het bouwproject Markt 18 in Schagen te beginnen. Om de veiligheid voor alle verkeersdeelnemers te garanderen, wordt in de Torenstraat alleen nog eenrichtingsverkeer toegestaan.
Vanaf de zijde van de Markt geldt gedurende twee jaar een inrijdverbod voor het verkeer, behalve voor fietsers en bromfietsers. Het weggedeelte vanaf de Herenbosstraat naar het Torenplein blijft wel vanaf twee kanten toegankelijk.
Langs het trottoir wordt een hek geplaatst, waarbij een afgeschermde looproute ontstaat voor voetgangers.
Eerder werd overwogen om tijdens de avonduren wel tweerichtingsverkeer toe te staan in de Torenstraat. Na overleg met wethouder Bouwes, omwonenden, vertegenwoordigers van de Stichting Evenementen Schagen (SES) en de Winkeliers Vereniging Schagen (WVS) is dit idee toch geschrapt.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal