Daan Bil zoekt sponsors
De 15-jarige Daan Bil uit Schagen doet 9 juni mee aan de Alpe d’Huzes. De zesde editie van de wieleractie Alpe d’Huzes vindt plaats op de flanken van de legendarische Alpe d’Huez in Frankrijk.
Deelnemers hopen opnieuw een recordbedrag op te halen voor de strijd tegen kanker. Voor Daan Bil uit Schagen is deze beklimming extra bijzonder. Hij doet het met een handbike. Vijftien jaar geleden werd Daan geboren met Spina Bifida, oftewel een open ruggetje.
Daan verloor afgelopen drie jaar zowel zijn moeder als zijn tante aan de ziekte kanker.
Dit is voor hem de motivatie om mee te doen. Hij traint met Team Heliomare hard om straks de 13,2 kilometer omhoog te halen. De Stichting Alpe d’HuZes geeft alle giften voor 100 procent door aan haar eigen onderzoeksfonds bij KWF Kankerbestrijding. Potentiële sponsors kunnen Daan Bil vinden op www.opgevenisgeenoptie.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal