Veel bouwende meiden in ’t Zand

In ’t Zand wonen uitzonderlijk veel meiden die van timmeren houden. Dat bleek maandagochtend toen op het terrein van de ijsbaan voor de tweede keer het Timmerdorp in ’t Zand werd geopend.

Van de 188 kinderen was net iets meer dan de helft een meisje.
Aan de bouwkunsten was dat niet te merken. Als volleerde timmerlieden bouwden de meiden en de jongens de mooiste hutten.

De start van het Timmerdorp in ’t Zand leek nog even in het water te vallen. Vlak voor de officiële opening viel de regen met bakken uit de lucht. Achteraf viel het allemaal erg mee. Nadat Bakker en Schilder transport, de ondernemer van het jaar in ’t Zand, het dorp had geopend bleef het nagenoeg droog.

Woensdag moeten de hutten klaar zijn. Dan worden door Rob Dekker van Houtbouw ’t Zand ook prijzen uitgereikt voor de beste hutten en de meest originele hutnaam.

Foto’s: Ed van Oerle
Meer foto’s staan bij De Foto’s op www.schagenfm.nl

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 12 juli 2010
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 19
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):