Op de paal voor Magnushof

Rudy Beers uit Winkel klimt 19 en 20 juni op een paal bij De Rijd om geld in te zamelen voor de Alzheimertuin bij Magnushof in Schagen.

De Alzheimertuin is een tuin waarin mensen die die ziekte dragen kunnen tuinieren en genieten. Voor de realisatie van de tuin is ongeveer € 40.000,- nodig. Rudy Beers probeert een deel van dat geld bij elkaar te zitten tijdens het jaarlijkse `Paalzitten voor een Goed Doel`.

Ook 9 andere jongeren gaan voor het goede doel de paal op. Om het evenement te laten slagen zoeken de paalzitters zo veel mogelijk sponsors. Wie Rudy wil steunen kan hem bellen op 06 – 27 28 26 14.

Rudy Beers beperkt zich dit weekend niet alleen tot paalzitten. Hij speelt zaterdagavond ook met zijn band `De Woudrukkers`. Omdat hij de paal niet af mag speelt hij met draadloze apparatuur vanaf de paal mee.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 17 juni 2010
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 38
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):